אודות הקבוצה

מ.אביב, חברת נדלן ציבורית הנסחרת בבורסה, יוזמת ובונה פרויקטים בכל רחבי הארץ לרבות ירושלים, רמלה, פסגת זאב, מודיעין, בית שמש ועוד. החברה נוסדה על ידי מרדכי אביב, מראשוני הקבלנים בירושלים ופועלת כבר למעלה מחמישה עשורים על מנת להקטין את התלות בספקים חיצוניים ולהבטיח שליטה מלאה ויעילות תהליך הבנייה של דירות. מ.אביב הקימה חטיבת מפעלים משגשגת לעיבוד אבן ושיש ,לייצור תבניות מתכת ולייצור אלומיניום. המפעלים מספקים את מלוא התצרוכת של חומרי הבניין הטובים ביותר למתחמי המגורים שהחברה בונה.

"בונים איכות חיים" זו לא סיסמה! ביקור באחת מאלפי יחידות הדיור של מ.אביב ביניהן בתי מגורים מפוארים, דירות יוקרה ומגוון רחב של דירות למשפחות הפזורות בישראל, יפגישו אתכם עם מגורי איכות , שהם תוצר של תהליך בנייה מקצועי ביותר המנוהל ומבוצע מקצה לקצה על ידי החברה לרווחת לקוחותיה.

חברת מ.אביב בוחרת עתודות קרקע אטרקטיביות ההופכות את הנכסים והדירות להשקעה משתלמת, מקפידה על תכנון אדריכלי הקשוב לצרכי הקהל, על לוחות זמנים וביצוע לא מתפשר. את כל אלו עוטפים המבנה הארגוני היעיל ,השירות המסור גם אחרי הקנייה והגיבוי הפיננסי האיתן המאפשרים לדיירים שקט נפשי ובטחון ברכישה.

בימים אלו חברת מ. אביב ממשיכה את תנופת הבנייה, יוזמת ומקימה פרויקטי נדל"ן נוספים למגורים ולמסחר בארץ ובחו"ל המהווים דוגמא ומופת לבנייה איכותית .

לפרויקטים החדשים של מ אביב לחצו כאן