מפעלי תעשייה

ה"אני מאמין" של חברת הבנייה מ.אביב שואף לאחריות מלאה ,מקצה לקצה, על כלל תהליכי הבנייה של פרויקטים למגורים, דירות חדשות, ונכסים מניבים שהחברה מקימה. כדי לממש את החזון, מ.אביב הקימה מפעלים המספקים את כל צרכי הבנייה. הייצור במפעלים מותאם לנהלים מחמירים ביותר, בהתאם להוראות מהנדסים מקצועיים ובפיקוחם המלא. כמו כן, הנהלת המפעלים פתחה את שעריהם לביקורת שוטפת של מומחים חיצוניים כדי לשמור על ייצור בטיחותי ומוקפד ביותר.

קבוצת מפעלי הבניה הינה חברת בת של חברת הבנייה מרדכי אביב המחזיקה ברישיון קבלן לעבודות הנדסה בסיווג בלתי מוגבל ובמחלקות מקצועיות בתחומים: ריצוף, חשמל, גבס, צבע, אינסטלציה, עבודות פיתוח, הובלות ולוגיסטיקה והבטחת איכות.

המפעלים והמחלקות עובדים בהתאמה ובשיתוף פעולה מלא מול מנהלי הפרויקטים ומספקים את התוצרת הטובה ביותר הניכרת בפרויקטים הרבים של מ.אביב למגורים, פרויקטים מסחריים ולתעשייה בכל רחבי הארץ ובעולם

alominum2

מפעל | אלומיניום

פועל מזה 20 שנה ומייצר את כל מוצרי האלומיניום שהחברה צורכת למתחמי המגורים שבהקמתה כולל חלונות, דלתות, קירות מסך, פרופילים והכל לפי הסטנדרטים המקובלים בשוק. התוצרים בעלי תו תקן של מכון התקנים ועוברים בדיקות מחמירות באופן קבוע של מומחים בתחום האלומיניום. מוצרי המפעל בעלי אורך חיים ארוך, אינם מתכלים ושומרים על עמידות ועל חזות חדשה לאורך שנים רבות. המוצרים בגוונים שונים ובהתאמה למיטב חידושי הטכנולוגיה והעיצוב.

aluminum

מפעל| מסגרות

פועל מזה 40 שנה ומסייע לבנייה המתועשת של פרויקטים למגורים, פרויקטים למסחר ומשרדים על ידי ייצור אמצעים לתיעוש בנייה ותבניות בניה. תבניות הבניה פותחו כפטנט במפעלי חברת הבנייה מ.אביב וכיום מקובלים בכל ענף הנדל"ן. באמצעות התבניות מרכיבים את האבנים בחזית הבניינים ויוצקים קומות שלמות. כך, נחסך מקצוע בנאי האבן בשרשרת הייצור של הבנייה וכולם נהנים מתהליך יעיל, נקי ובאיכות הגבוהה ביותר.

בנוסף, המפעל מייצר את כל עבודות המסגרות הנדרשות להקמת פרויקטים למגורים -מעקות לחדרי מדרגות ,למרפסות ולפיתוח קירות תומכים, מסגרות לארונות מטבח, מסגרות למערכות חשמל, מים ועד לאדניות. כמו כן, בונים תבניות ואלמנטים טרומיים כמשטחי ביניים בחדרי המדרגות, קירות ועוד.

masgarut

מפעל | אבן ושיש

פועל מזה 40 שנה ועוסק ביצור אבן, שיש ובכל מוצרי האבן. המפעל מספק משטחי מטבחים מסוגי שיש שונים לרבות אבן קיסר, גרניט פורצלן ועוד כאשר כל תהליך הייצור, העיבוד וההתאמה של חומרי הגלם לבניין מתבצע בהתאם לדרישות האדריכלים ולדרישות הסופיות של רוכשי הדירות החדשות בפרויקטים למגורים.

shysh

לתחומי פעילות נוספים של מ.אביב-לחצו כאן